معرفی کتاب آپولو : پیش گویی پنهان
۶ام دی ۱۳۹۶ فیزیک

به نظر شما یک موجود جاودان را چطور می شود تنبیه کرد؟
شاید آدمیزاد شدن تنبیه خوبی باشد…


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

کتاب پیش رو، اثری جذاب و سرگرم کننده هست که ریشه درون اساطیر و افسانه‌های یونان باستان دارد. نویسنده تلاش می‌کند تا مرز بین خیال و واقعیت را از بین برده و این حس را درون خواننده ایجاد کند که افسانه‌ها نیز می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند.

از ابتدای کتاب، خواننده با آپولو، خدای خورشید، موسیقی و کمانداری همراه می‌شود که به زمین سقوط کرده و تبدیل به یک انسان واقعی شده هست. خواننده با آپولو که با غرور خداگونه‌اش درون برابر سرنوشت فانی‌اش مقاومت کرده، همگام شده و با او به بطن افسانه و واقعیت کشیده می‌شود. سخنان، اعمال و مقاومت آپولو، صحنه‌های شیرین و خنده‌داری را درون داستان ایجاد می‌کند.

 

 آپولو: پیش گویی نهایی

 

 

تمامي وقایع این کتاب که جلد اول از مجموعه امتحان‌های آپولو هست، به نحوی از افسانه‌های باستانی الهام گرفته شده‌اند. این کتاب، خواننده نوجوان و یا بزرگسال این اثر را با همراه شدن با افسانه‌ها، از مشکلات و روزمرگی‌های زندگی عادی دور می‌گرداند. خواننده با آپولو همراه شده و از خوشحالی او شاد و از ناراحتی او غمگین می‌شود، گاهی با آپولو همدردی کرده و گاهی نیز از او آزرده‌خاطر می‌شود. خواننده با آپولو، هیجان، غم و شادی را تجربه کرده و با او همذاد پنداری می‌کند.

 

آپولو : پیش گویی پنهان

 

کلمات کلیدی: آرزو مقدس|ریک ریوردان|انتشارات پرتغال|کودک و نوجوان|داستان هیجان انگیز|داستان های کودک و نوجوان|

منبع دریافت این مطلب :

فروشگاه اینترنتی کتابم کومطالب پیشنهادی